Banorët e “Big Brother VIP” kanë folur së fundmi për Ylli Limanin. Beniada, e cila ka jetuar në Itali, nuk ka munduar ta shqiptojë emrin e tij dhe e ka quajtur “Ydhi Dhimani”.

“Ydhi Dhimani. Po sa i bukur ishte ai çuni, sa i lezetshëm…si arush i vockël! Shumë i lezetshëm. Ma bëri kështu (zemër) mua”, është shprehur Beniada.

Kjo nuk i ka shpëtuar Yllit, i cili e ka publikuar videon e këtij momenti në “Instastory”. “Prej sot emrin e kam Ydhi Dhimani”, ka shkruar ai.

 640 0 61e1758b16710
640 0 61e1758b16710

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb