Regjizori i famshëm Saimir Kumbaro ka bërë foto jo të zakonshme në Stokholm të Suedisë. “Me lepurushen në Stokolm ( Koncita).?”. Me pas ia ben shaka dhe shton, “Jo eshte sozia, nje djaloshe turke”, shkruan Kumbaro duke publikuar në rrjetin social Facebook, këto foto. Kumbaro e pagëzon jo paqëllim, Lepurushe, këngëtarin transgjinor austriak fitues të Eurosongut. Ai ka marrë shkas si duket nga emisioni ‘Zonë e Lirë’ i Arian Çanit, ku prezantuesi solli para publikut një transvestit shqiptar që quhej, Lepurushe.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb