Ndonëse prej kohësh jashtë vëmendjes politike e mediatike, ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, bëhet i gjallë herë pas here me postime në faqen e tij të “Facebook”.

Ditën e sotme, Tahiri ka zgjedhur të ndajë me miqtë virtualë një foto shumë të bukur me të birin, teksa ky i fundit feston sot ditëlindjen e tij të 10-të.

“U bere 10 vjec Drin 🙏🙏🙏 21.02.2021”, shkruan Tahiri.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb