Nga: ZONJA VJOLLCA

Salca 1:
Kivi
Kumbulla të thata
Pak sheqer

Salca 2:
Portokall
Xhinxhër

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb