Nga: ENEIDA CAKERRI

2 patëllxhanë
2 domate
Një boçe hudhër
Vaj ulliri
70 gr djathë i bardhë
50 gr arra
Piper i kuq/piper i zi
Bukë e thekur

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb