SHKODËR


Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha me anë të një postimi në rrjetet sociale ka shpërndarë një video, ku tregohet sesi Policia e Shtetit niset drejt Shkodrës.


Berisha thotë se në qytetin verior ka dyndje të narko-policëve.


Ai shton se Rama duhet të mbajë duart larg nga Shkodra, ndërsa thekson se Rama duhet që të ikë.

Postimi i Berishës:

Dyndje narkopolicesh drejt Shkodres. Larg duart nga Shkodra. Rama Ik! Fitore! sb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb