Kreu i Frymës së Re Demokratike, Sali Shehu ka zhvilluar sot takime në njësinë numër tetë në Tiranë, ku ka njohur nga afër problemet dhe shqetësimet që kanë banorët.

Shehu është takuar me banorë që kanë shprehur shqetësimet për mungesën e punës dhe kushtet e vështira ekonomike. “Ndryshimi po afron. Dëshmi rrënqethëse për varfërinë dhe sjelljen brutale të qeverisë… Së bashku, fitorja është e padiskutueshme. Voto nr.22, voto PD ✌️”, shkruan ai.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: