Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji, me anë të një video të shpërndarë në “Facebook” shkruan se Edi Rama ka gënjyer fermerët e Korçës për 8 vjet.

Salianji shprehet se Rama premtoi se do të ndihmonte fermerët në punën e tyre, por se nuk ka bërë asgjë përe të përmirësuar gjendjen e tyre.

Në fund, ai shprehet se në datë 25 prill bashkohemi dhe fiton Shqipëria.

Postimi i ish-deputetit demokrat Ervin Salianji:

Koha për transparencë🇦🇱

Degjojeni si gënjen, me zë dhe figurë Edi Rama përballë fermerëve të Korçës. 8 vjet nga genjeshtra në gënjeshtër. Në fund ka të drejtë kur thotë “Ne nuk kemi shtet”!

Bashkohemi në 25 prill! Shqipëria Fit❤n🇦🇱

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb