TIRANÊ

Ish-deputeti i PD Ervin Salianji përmes një statusi në “Facebook” shkruan se shqiptarët sot kërkojnë zhbllokim të rrugës për në BE.

Salianji shprehet se Rama është plandosur në mes të rrugës dhe në agoninë e tij nuk i hap rrugën Shqipërisë, duke bllokuar integrimin e Shqipërisë, pasurimin e shqiptarëve, drejtësisë së pavarur dhe prosperimit të qytetarëve! Të gjitha për pushtetin e tij personal.

Statusi i Salianjit:

Rama është plandosur në mes të rrugës dhe në agoninë e tij nuk i hap rrugën Shqipërisë, duke bllokuar integrimin e Shqipërisë, pasurimin e shqiptarëve, drejtësise së pavarur dhe prosperimit të qytetarëve! Të gjitha për pushtetin e tij personal!

Sot shqiptarët kërkojnë zhbllokimin e rrugës drejt BE ??, kërkojnë një qeveri qe garanton zgjedhje te lira dhe te ndershme, për një qeveri që i shërben qytetarëve dhe jo që i vjedh çdo ditë!

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: