2 pako spinaq gjethe vogel
3-4 kivi
50 gr arra amerikane
1-2 kokrra limon
Mjaltë
Vaj Ulliri
Kripë
Kos
Sodë buke

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb