Nga: ENEIDA CAKERRI

1 gotë kinoa
2 gota lëng perimesh ose mishi
Një dorë rukola
Një dorë sallatë jeshile
2 lugë bajame
5-6 domate qershi
1 filxhan çaji qiqra
1 filxhan çaji fasule të kuqe
1 kungull
Vaj ulliri
Kripë/piper të zi
2-3 vezë të skuqura

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb