1 gotë oriz basmati
5 lugë vaj ulliri
2 domate (vetëm tuli)
4-5 kastraveca turshi
4-5 kaperi konservë
Ullinj në feta
3 lugë rrush të thatë
3 lugë djathë kaçkavall të grirë
2 lugë lëng limoni
1 lugë mjaltë
Kripë/piper të zi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: