Recetë nga znj Eneida
Përbërësit

200 gr panxharë të marinuar
100 gr kastraveca të marinuar
4 lugë majonezë
4 lugë salcë kosi
4 lugë arra të grira
1 lugë kopër të grirë
1 lugë vaj ulliri
Kripë
Piper të zi

Përgatitja

Panxharin dhe kastravecat i presim në copëza të vogla. Bëjmë bashkë salcën e kosit me majonezën, kripën, vajin e ullirit dhe shtojmë panxharin me kastravecat. I trazojmë, shtojmë arrat e grira dhe e servirim me piper te bluar dhe kopër.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: