Pasta Integrale (farfale, fuzili ose pene)
1 kavanoz pesto
2 tasa mozarella
1 kavanoz speca të pjekur
1 dorë rukola

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb