Ish-kreu i komunës së Shëngjinit, Salvador Kaçaj ka zhvilluar një takim me legjendën e trajnerëve Arrigo Sacchi, trajneri i Milanit dhe kombëtares italiane.

Po ashtu e pranishme ka qenë dhe bashkëhsortja e të ndjerit Paolo Rossi, Frederica Capelletti.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Një takim special dhe shumë i veçantë me legjendën e trajnerëve Z. Arrigo Sacchi trajneri i Milan dhe kombëtares italiane gjithashtu dhe me Presidenten e futbollit të femrave në Itali Znj. Frederica Capelletti bashkëshortja e të ndjerit Paolo Rossi.”, ka shkruar përkrah fotove Salvador Kaçaj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: