“Përse gjyqtari nuk zbriti në fushë me fanellën bardhezi meqë ishte aty?”. Komenti poshte një postimi të Milanit në Instagram është i ish-ministrit të brendshëm të Italisë, Mateo Salvini.

Salvini Postm
Salvini Postm

Salvini shpërtheu ndaj Valerit, që në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë mes kuqeznjve dhe Juventusit, u kontestua për penalltinë e dhënë në favor të kampionëve që u kthye në gol nga Ronaldo.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb