Samanta Karavella është një këngëtare shume e njohur dhe mjaft e dashur për publikun. Por përveç karrierës dhe këngëve të bukura që ajo ka sjellë nder vite Samanta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka shumë ndjekës.

  • foto galeri

29-vjeçarja merr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj me postimet e bukura që bën.

Se fundmi ajo ka postuar një foto, ku me një fustan të çarë në bark dhe në kofshë ka treguar format e saj të tonifikuara, duke marrë edhe shume komente nga fansat e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb