Gola, emocione, spektakël, Brazil dhuroi show, por jo të gjithë e kanë shijuar festën e tyre. Neymar me shokë u kujdesën që pas çdo goli të sillnin pak atmosfere “sambe”, por i ashpër në reagimin e tij ka qenë legjenda e Man.United, Roy Keane:

“Nuk mund ta besoj atë që pashë. Nuk më pëlqeu aspak. Njerëzit thonë që është kultura e tyre, por unë mendoj se ajo ishte mungesë respekti ndaj kundërshtarit, shënuan katër gola dhe pas çdo goli festuan gjithnjë.

Aaaa
Aaaa

Nuk më pëlqeu as të shihja Tite-n duke u përshirë në kërcim, nuk besoj se ishte një spektakël i bukur për tu parë”, u shpreh ndër të tjera Roy Keane.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb