Transporti urban në kryeqytet do të pezullohet nesër, 6 dhjetor nga ora 06:00 deri në 20:00.

Vendimi i Bashkisë së Tiranës vjen për shkak të organizimit të samitit BE-Ballkani Perëndimor, së bashku me një sërë masash të tjera.

Sipas njoftimit, vetëm autobusët e unazës së vogël do të qarkullojnë, por me itinerar të shkurtuar.

Njoftimi
Njoftimi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb