Kur nuk ndajnë shumë minuta nga nisja e protestës së opozitës, në të njëjtën kohë po mbahet dhe samiti BE-Ballkani Perëndimor, drejtori i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku ndodhet në terren.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga BalkanWeb Rrumbullaku po jep instruksionet e tij te vartësit, për të garantuar rendin dhe sigurisë, për të dyja këto ngjarje që po ndodhin njëkohësisht në Tiranë.

Kujtojmë se protesta e opozitës pritet të nisë në 12:00.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb