Policia e Shtetit është angazhuar edhe përgjatë natës për të ushtruar kontrolle në kuadër të masave për samitin BE-Ballkani Perëndimor që do të mbahet në Tiranë ditën e sotme.

Në disa foto të publikuara nga policia shihet se në aksion, duke respektua protokollin është dhe Njësia Anti-Eksploziv e Repartit Elitë Renea.

“SIGURIA PËR SAMITIN E BE-së që do mbahet sot në Tiranë.

Njësia Anti-Eksploziv e Repartit Elitë Renea në bashkëpunim me Gardën e Republikës, kontrolle të imtësishme brenda perimetrit të ngushtë të sigurisë.”, thuhet në njoftimin e policisë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb