Parashikimi favorizues i motit ka sjellë në brigjet e San Diegos shumë sërfistë në ditët e kaluara.

Por për të kaluar dallgën ‘perfekte’ ka qenë shumë problem, sepse nuk kishte hapësirën e duhur për ta bërë këtë gjë dhe shumë sportistë të apasionuar pas sërfit janë rrëzuar dhe përplasur mes tyre.

Video e postuar në rrjetet sociale tregon momentin e përplasjes.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb