ELBASAN

Një autoveturë është përfshirë nga flakët në lagjen “Stacioni i Trenit” në qytetin e Elbasanit vetëm pak minuta pari ishte parkuar.

Burime zyrtare bënë me dije se paraprakisht dyshohet se shkak për djegien e automjetit ka qenë një defekt në sistemin elektrik.

Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, ndërsa zjarrfikësit shuan flakët.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: