Trashëgimtarja e dytë e familjes Hoxha, mëngjesim e sotëm ka dhënë lajmin që është bërë përsëri nënë.

Me anë të një fotoje në rrjetin e saj social ‘Instagram’ ajo ka prezantuar djalin e saj të dytë, emri i të cilit ështe Roman.

Krahas fotos ajo shkruan: “Çmendurisht në dashuri me Roman-in tonë, i lindur dje 11 Tetor 2019. Më parë sesa pritej por megjithatë 2.9 kg e një lumturie të pastër”.

Sara Hoxha dhe Ledion Lico janë prindër edhe të një djali tre vjec me emrin London.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: