TIRANE

Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, do të bëhen prindër për herë të parë dhe duket se dita e madhe po afron. Ardhja në jetë e vogëlushes duket se do të sjellë ndryshime të mëdha në jetën e çiftit.

Ditën e djeshme, Sara publikoi në Instastory pamje nga udhëtimi i tyre jashtë vendit. Burime për “Prive” treguan më parë se dyshja po zhvendosen drejt Gjermanisë, aty ku Sara ka jetuar prej kohësh.

Sara do ta lindë vajzën në Gjermani, por nuk dihet nëse çifti do të rikthehen sërish në Kosovë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb