Sara Hoxha, vazhdimisht është aktive me postime prej të cilave nuk mungojnë edhe ato me Poem Blu.

Së fundmi, në profilin e saj zyrtar në Instagram ka postuar fotografi bashkë me të e cila mori gjithë vëmendjen.

Partnerja e Ledri Vulës shihet tejet e përkushtuar ndaj vajzës së saj teksa ka pozuar me të.

Ndryshe, çifti i njohur i showbizzit pothuajse gjithë kohën po e kalojnë në dedikim për vajzën e tyre

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: