Edhe në Sarandë ndryshimi i orës, në zbatim të orës policore i ka gjetur rrugët e qytetit të boshatisura. Policia ka ngritur postblloqe në disa nga pikat kryesore të qytetit.

Në gjithë qytetin mbizotëron qetësia, teksa në lëvizje janë vetëm efektivët e policisë dhe bizneset të cilat ofrojnë shërbim taksi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb