ITALI

Plazhe të boshatisur dhe uji me ngjyra të mahnitshme. Jemi në Sardenjë, në arkipelagun e Maddallena, në mes të tetorit.

Një nga momentet më të mira për të admiruar bukurinë e këtij vendi, kur turistët lënë të shkretë plazhet dhe heshtja dhe natyra marrin hapësirën e tyre.

Video e mrekullueshme është realizuar nga fotografi Daniele Macis.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: