TIRANE

Me një foto buzë detit dhe puthjen në ballë, Sardi ka uruar këtë ditëlindje vajzën që i ka marrë zemrën.

“Gëzuar ditëlindjen vajzës që dua të mbaj përqafuar pas vetes gjithë jetën”, ka shkruar Sardi në foton me partneren e tij.

Që prej publikimit të lidhjes së tyre, Sardi ka treguar se ndihet shumë i dashuruar. Në një intervistë shtatorin e vitit të kaluar, ai ka treguar se është fejuar dhe tanimë ndihet shumë i lumtur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: