Ende pa nisur fushata, socialistët deklaruan se nuk do të fokusohen në shpenzime të mëdha apo mitingje, pasi një pjesë të buxhetit nga KQZ do të çojnë për mbjellje pemësh.

Por duket se Rama ka harruar deklarata e bëra javë më parë, duke e mbushur Tiranën plot me postera elektoral.

Një tjetër detaj që merr vëmendje, është fakti se Rama ka zgjedhur që këtë fushatë ta marrë vetë në dorë, duke vendosur fotografinë e tij, dhe jo të kandidatëve për bashkitë.

Në këto foto të siguruara nga LSA, shihen banerat dhe posterat me sloganin e PS, Vetëm përpara” dhe imazhin e Ramës.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb