Presidenti Ilir Meta ka rishëndarë videon sensibilizuese dhe mesazhin e qartë të ambasadorëve të BE për qytetarët shqiptarë për të respektuar masat ndaj COVID-19.

Meta falënderon vendet e BE që kanë ndihmuar bujarisht Shqipërinë për të përballuar pasojat e COVID-19.

Për më tepër

 

STATUSI NGA ILIR META

Ilir Meta – Falenderim dhe mirënjohje të thellë vendeve mike të… | Facebook

Falenderim dhe mirënjohje të thellë vendeve mike të Bashkimit Europian për ndihmën bujare të dhënë Shqipërisë për përballimin e pasojave të COVID-19. Së bashku do t’ia dalim! ????

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb