Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka ndërpreë për disa sekonda fjalën në Dibër për shkak se nuk kishte dëgjuar lutjen e hoxhës.

Rama thotë se ishte ajo lutje, por ishte shumë e largët për të ndërprerë më shumë fjalën.

‘’S’e dëgjova, më falni. Po dëgjoj, mu duk sikur ishte lutja e hoxhës. Që ishte ishte por është shumë e largët.’’- tha Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: