TIRANE

Dyshja e dashur për publikun Fero dhe Arbenita së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Vetëm pak ditë pasi Fero dhe Arbenita celebruan dashurinë e tyre, modelja përmes një postimi në rrjete sociale ajo konfirmoi se është në pritje të ëmbël, duke shkruar: “Jam shtatzënë”.

Ndërsa nga Fero deri më sot nuk kishim ndonjë reagim për lajmin e shtatzënisë së partneres. Mirëpo, sot ai ka thyer heshtjen dhe ka bërë një deklaratë të habitshme.

Fero shprehet se është ndjerë i ofenduar nga mediat që kanë shkrkuar se është bërë baba, sepse prej kohësh ka qenë baba. Ai ka thumbuar kështu dhe reperët e tjerë, duke i cilësuar shumë më të vegjël se vetja.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb