Këngëtarja Fjolla Morina duket më e dashuruar se kurrë me partnerin e saj Fisnik Syla. Si asnjëherë më parë, Fjolla nuk po i kursen fotot krah Fisnikut dhe dedikimet duke i shprehur dashurinë publikisht.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa foto gjatë një darke dhe shkruan: “Sytë asnjëherë nuk gënjejnë”.

Kujtojmë që Fisniku i ka propozuar për martesë Fjollës dhe çifti shumë shpejt do të mbajnë një dasmë.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb