Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij zyrtare të ‘Facebook’ një video nga projekti i parkut të Shtëpisë së Pavarësisë në Vlorë.

Kreu i qeverisë dha lajmin se ky park do të jetë së shpejti një kantier, ndërsa në video tregohet se si do të transformohet.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me projektin e Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë🇦🇱që do të jetë së shpejti në kantier, ju uroj një ditë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb