Sean Penn dhe ish-bashkëshortja e tij, Leila George, u fotografuan së bashku në një plazh në Coney Island të hënën (16 maj), gati një muaj pasi ata finalizuan divorcin e tyre.

Ish-partnerët u fotografuan me humor të mirë teksa të dy me radhë përkëdhelin qenin e tyre, të cilin e adoptuan së bashku në vitin 2017.

Duket se George, 31 vjeç, u ndal për t’u takuar me Penn, 61 vjeç, teksa ai bëri disa pushime nga xhirimet për filmin e tij të ardhshëm, “Black Flies”, në pikën turistike të Brooklynit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Aktorja australiane u shfaq e veshur me tuta sportive gri, bluzë të kaltër, atlete dhe syze dielli të zeza. Penn, ndërkohë, shihet i veshur me xhinse dhe bluzë të kaltër me një logo në të.

“Black Flies” është një dramë për një ndihmës të ri i cili bën rrugën e tij gjatë vitit të parë të punës në New York, sipas IMDb.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb