Deputeti demokrat Edi Paloka, në fjalën e tij për gazetarët, në një komentim që i bëri deklaratës së shpërndarë sot nga grupi Parlamentar i PD për dështimin e negociatave për të dalë me një kandidat të përbashkët, tha se secili deputet i atij grupimi sheh interesat e tij.

“Vetë brenda grupit të gjitha kanë nga një mendje në vete e interes të tyre. Këtu larg flasin të gjithë për parime, por po të gërrmosh pak dalin interesat vetjake. Nuk di a janë mbledhur të gjithë për deklaratën por deklarata është bërë publike. Është momenti për ta thënë”, tha ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: