Sekretari për Emigracionin dhe Diasporën në PD, Indrit Hoxha ka ndarë me ndjekësit foto nga takimi me bashkatdhetarë në Romë.

Në një status në Facebook, ai ka bërë me dije se e pranishme në takim ka qenë edhe eurodeputeja Luisa Regimenti njëherësh edhe krahu i djathtë i Antonio Tajini, Paolo Barelli deputet I Forza Italia.

“Sot, në një takim me bashkëatdhetarët tanë në Romë, së bashku me eurodeputeten Luisa Regimenti, njëkohësisht zëdhënëse/presidente e Capo Gruppo Forza Italia njëherësh edhe krahu i djathtë i Antonio Tajini, Paolo Barelli deputet I Forza Italia”, shkruan ai.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb