Indrit Hoxha ka ndarë disa foto në Facebook, nga takimet e zhvilluara në 1 vit me Diasporën.

Ai shkruan se gjatë këtyre muajve si sekretar i PD për Diasporën, janë zhvilluar shumë takime, ndërsa shton se shumë të tjerë do realizohen në vijoim.

“Nje vit me perpara Keshilli Kombetar i Partise Demokratike me besoi pergjegjesine e Sekretarit per Diasporen dhe organizimit me jasht te Partise Demokratike! Ne 12 muaj ne si ekip kemi realizuar mbi 30 takime ne Diaspore! Kemi dhe shume e me shume per te bere!”, shkruan ai.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb