Fjoralba Ponari është kthyer në një nga moderatoret më të dashura të ekranit dhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale, ku shpesh tërheq vëmendjen me pamjen e jashtme, për të cilën është vlerësuar së tepërmi.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Prej disa kohësh, Ponari ka bërë të ditur se është në një lidhje dashurie, por pa zbuluar se cili është personi që ka në krah.

Para pak kohësh, ajo u pyet në Instagram se cili ishte mashkulli i gjatë dhe simpatik që e shoqëronte dhe përgjigja e Fjoralbës ishte i dashuri.

Prandaj, të gjithë u bëmë kuriozë të dinim se si dukej djali që i ka “vjedhur” zemrën, pasi moderatorja ka postuar ndonjë foto me të, por pa ia zbuluar identitetin.
Por kjo nuk ka zgjatur për shumë kohë, sepse është mësuar se cili është i dashuri i saj. Ai quhet Françesko dhe është atlet në sportin e xhudos në Tiranë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb