Gjykata e Durrësit ka dhene masen e sigurise burg pa afat për 20-vjecarin Olsi Sefollin, i cili u kap me 123 paund ne furgonin qe vinte Nga Anglia.

Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton per BalkanWeb se Sefolli nuk ka pranuar akuzen.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb