Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka bërë një dizajn të veçantë të bikinit, ku ka fshehur shenjën e saj te operacionit në veshkë. Kjo pas kërkesës së berë në rrjetet sociale nga ish i dashuri i saj Justin Bieper.

Selena 25 vjeçare ka dizajnuar edhe veshje të tjera, për shkak të shenjës tek veshkat.

Ajo është dashur të transplantoi veshkën pasi që ajo ishte dëmtuar nga Lupusi.

Linja e saj e veshjeve –quhet Krahs Swim-dhe është debutim në këtë treg i shoqes se Selenas, Theresa Mingus.

Linja “Selena x Krahs Swim” do të lançohet sot.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb