TIRANE

Përmes një deklarate, Senati Akademik i Universitetit të Tiranës thotë se rikonfmron mbështetjen e kërkesave të studenteve si dhe garanton të drejtën e studentëve  dhe personelit akademik për zhvillimin normal të procesit mësimor.

Në një deklaratë prej gjashtë pikash, Senati i UT thekson se do garantohet plotësimi i programit mësimor për vitin akademik 2018-2019.

Gjithashtu sipas Senatiti Akademik të Universiteti të Tiranës do të grabtohet shtyrja e afatit të pagesës së tarifave dhe shtyrjen e procedurave të marrjes së dokumentacionit për përfitim burse.

  • foto galeri

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: