BEOGRAD- Një 15 ditëshe humbi jetën sot në Beograd pasi u hodh nga kati i tretë i një ndërtese në Beograd. Këtë gjë e konfirmuan shërbimet e urgjencës së Beogradit.

Sipas zëdhënëses Nada Macura, bebja me inicialet K.Z. u vra nga babai i cili vuan nga çrregullime mendore.

Burri 35-vjeçar është marrë për trajtim në një spital psikiatrik, raporton portali B92. Urgjenca e kryeqytetit serb ishte thirrur për ndihmë në orën 5:28 të mëngjesit, por kur arriti në vendin e ngjarjes vetëm ka mundur ta konstatojë vdekjen e foshnjës.

 

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: