Tenistja më e mirë në botë është në pritje të ëmbël prej 12 javësh. Lajmi është bërë i ditur nga babai i fëmijës së saj, reperi Drake.
Konfirmimi për shtatzëninë ka ardhur edhe nga babai i tenistes: “Serena po fsheh diçka që mund të ndikojë në lojën e saj”, ka thënë ai, duke nënkuptuar ndoshta edhe mundësinë e heqjes dorë nga tenisi.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb