Ajo e tregoi shtatzëninë e saj në Met Gala të New York-ut në 1 maj, ndërsa brenda pak ditësh ajo ka parë xhiron në Montecarlo të Formula 1 si dhe është shfaqur në tribunën e Roland Garros, ku ka asistuar në ndeshjen mes motrës Venus dhe japonezes Kurumi Nara.

Tenistja e famshme do të behet nënë në fund të verës.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: