Ajo ka pozuar nudo me barkun shtatzënë për kopertinën e Vanity Fair, në një foto shumë të bukur të Annie Leibovitz, duke ndjekur kështu traditën e vipeve kur janë shtatzënë, që pozojnë të zhveshura: ‘Nuk besoj që historia ime ka përfunduar’ thotë Serena William, tenistja e famshme, e cila do të sjellë në jetë në vjeshtë fëmijën e saj të parë, duke rrëfyer në një intervistë që ‘shpreson të kthehet në fushë në janar.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: