PRISHTINE – Prishtina është përfshirë nga i ftohti i acartë, reshje dëbore dhe ngrica. Kjo situatë i ka gjetur të papërgatitur drejtuesit të mjeteve, të cilët kanë dalë në rrugë pa zinxhirë, duke shkaktuar një seri aksidentesh në rrugët e kryeqytetit të Kosovës.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: