KOSOVA

Kosova ka shënuar sërish 1 viktimë nga COVID-19 në 24 orët e fundit. Nga ana tjetër janë 21 raste të reja, 12 më shumë se dje.

Shihet se Kosova në krahasim me ditët e para të muajit ka një rritje rastesh.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb