KOSOVA

Kosova ka regjistruar sërish 2 viktima nga COVID-19 ashtu si një ditë më parë.

Po ashtu në shtetin fqinj pati 166 raste të reja.

Kosova si shumica e shteteve ballkanike dhe europiane duket se po përjeton një valë të dytë nga COVID-19.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb